Pasaran: Penghantaran Cepat

Pasaran: Penghantaran Cepat


THE PERKAPALAN PASARAN FAST WORLDWIDE

Kontena Kapal

gambaran Keseluruhan

Lebih% 90 perdagangan dunia dengan kelantangan dan 60% oleh nilai diangkut melalui laut, menjadikan pasaran pengangkutan maritim faktor tunggal yang paling penting dalam ekonomi global.

Containerization

'Containerization' memberikan contoh yang dinamik kesan inovasi teknologi secara besar-besaran mengganggu / boleh mempunyai pada industri, dalam kes ini mengurangkan kos untuk memunggah kargo dari $ 5.86 satu tan di 1956 sen 16 satu tan hari ini. Ini ciptaan permainan berubah dan penstandardan mencipta yang lebih cepat, lebih baik, penyelesaian yang lebih murah untuk memuatkan kapal, kereta api, kapal terbang dan trak yang telah mengakibatkan sedang digunakan hari ini untuk mengangkut lebih% 90 semua barang bukan pukal.

pengembangan

Pasaran kargo maritim global dijangka berkembang pada jangkaan kompaun tahunan kadar pertumbuhan (CAGR) untuk tempoh lima tahun 2010-2015% 6.3, mencapai nilai $ 511,823.1 juta oleh akhir 2015. Perbandingan, Eropah dan Asia Pasifik industri akan berkembang dengan CAGRs% 5.1 dan 8% masing-masing, berbanding tempoh yang sama, untuk mencapai nilai masing-masing $ 94,466.5 juta dan $ 273,266.2 juta dalam 2015.

Walau bagaimanapun, perkembangan ini bermakna industri pengangkutan marin juga perlu memikul pemerolehan kapal, yang memerlukan suntikan modal yang besar. Di samping itu, syarikat-syarikat mesti mendapatkan akses kepada pelabuhan utama dan mengatasi tekanan kesesakan. Penganalisis percaya bahawa mengemudi keperluan ini tidak akan mudah.

Kesesakan / Pencemaran

Kejayaan pengangkutan maritim, seperti semua segmen lain industri pengangkutan, mendapati dirinya menghadapi pedang bermata dua pertumbuhan yang kukuh disertai dengan kesesakan pemasangan dan pencemaran, perakaunan% 1.9 gas rumah hijau (GHG) dunia. Di samping itu, trend industri ke arah kapal sentiasa lebih besar mewujudkan kesesakan lebih dalam bilangan berkurangan pelabuhan yang mempunyai kewangan untuk menyokong kos infrastruktur menyesuaikan diri dengan kapal-kapal yang lebih besar.

Kerajaan global, nasional dan tempatan telah menggubal dasar-dasar baru yang direka untuk menyekat pencemaran ini, biasanya disebabkan dalam pilihan antara kos bahan api yang lebih tinggi dan kadar yang disertakan atau masa transit yang perlahan kelajuan kapal mengurangkan separuh. Walau bagaimanapun, saiz besar pasaran yang digabungkan dengan keperluan untuk secara mendadak mengurangkan sumbangannya kepada pencemaran mewujudkan peluang besar bagi SPI untuk membawa ke pasaran yang lebih cepat, lebih baik, penyelesaian murah yang menyifatkan teknologi secara besar-besaran mengganggu seperti Seaphantom.

PASARAN PERKAPALAN FAST: Top 20 Operator
SyarikatKapal-kapalJumlah TEUPurata TEU
1 APL Maersk Line2221,062,0004,784
2 MSC208812,6903,907
3 CMA-CGM86347,6904,043
4 Evergreen90335,0283,723
5 APL42162,1703,861
6 Hapag-Lloyd64281,6334,401
7 Cosco97279,0212,877
8 NYK70311,0924,444
9 China Penghantaran CSCL57232,6714,082
10 Hanjin31156,7065,055
11 Mitsui OSK24110,4614,603
12 K-Line33130,3973,951
13 OOCL35205,3945,868
14 Hamburg-Sud38153,6804,044
15 CSAV22,6901,345
16 Yang Ming45193,1404,292
17 Hyundai1799,7285,866
18 Zim25109,0734,363
19 UASC27113,0984,189
20 Menaikkan77127,7801,659
JUMLAH1,2905,226,1424,051

Ultra Kapal Kontena besar


Kejayaan pengangkutan maritim, seperti semua segmen lain industri pengangkutan, mendapati dirinya menghadapi pedang bermata dua pertumbuhan pepejal dicemari oleh pelekap kesesakan dan pencemaran.

PERKAPALAN PASARAN FAST: Pengangkutan Maritim Global
tahun$ Berbilion-bilion€ berbilion-bilionPertumbuhan%
2010376.9283.88.5
2011402.5303.16.8
2012427.1321.76.1
2013450.9339.55.6
2014481.4362.56.8
2015511.8385.46.3
PASARAN PERKAPALAN FAST: Mengikut Segmen
Segmen2010%
Negeri Waterways102.427.2
Laut274.572.8
PASARAN PERKAPALAN FAST: Mengikut Kawasan
rantau2010%
Asia Pasifik186.349.40
Amerika85.722.70
Eropah73.619.50
Timur Tengah / Afrika31.38.30
Jumlah376.9100.00
PERKAPALAN PASARAN FAST: Kadar
KADAR ($ 1000 / TEU)
20082009
daripadaToQ1Q2Q3Q4Q1Q2Q3Q4
AsiaAS1.81.81.91.91.71.41.21.3
ASAsia0.811.21.20.90.80.80.9
EropahAsia11.11.11.10.90.70.80.9
AsiaEropah21.91.81.610.911.4
ASEropah1.31.41.61.71.51.41.41.5
EropahAS1.61.61.61.61.31.21.11.3
PERKAPALAN PASARAN FAST: Pertukaran
TEUTranspasifikEropah / Far EastTransatlantikJumlah
Kapal-kapalUmurKapal-kapalUmurKapal-kapalUmurKapal-kapalUmur
3000-350012831021173414
3501-400017152179142615
4001-45007291632781098
4501-5000658167489868
5001-5500677193235826
5501-600041640687846
6001-650032641426755
6501-700014428428444
7001-800018124--134
> 80004932033--2383
JUMLAH3707380414097916
PERKAPALAN FAST: Kapasiti TEU
PanjangLebarTinggijumlahTEU
20ft8ft8ft 9in1,300 kaki padu1
6.1m2.44m2.59m38.5m3
40ft8ft8ft 6in2,720 kaki padu2
12.2m2.44m2.59m77m3
45 kaki8ft8ft 6in3,060 kaki padu2.25
13.7m2.4m2.59m86.6m3
48ft8ft8ft 6in3,264 kaki padu2.4
14.6m2.44m2.59m92.4m3
53ft8ft8ft 6in3,604 kaki padu2.65
16.2m2.44m2.59m102.1m3
Cube Tinggi
20ft8ft9ft 6in1,520 kaki padu1
6.1m2.44m2.90m43m3
Ketinggian Separuh
20ft8ft4ft 3in680 kaki padu1
6.1m2.44m1.30m19.3m3
PERKAPALAN PASARAN FAST: Kategori
kategoriTEUPanjangBeamdraf
Ultra Besar
14,501 +1,200 kaki160.7 kaki49.9 kaki
336 m49 m15.2 m
New Panamax10,000-14,5001,200 kaki160.7 kaki49.9 kaki
336 m49 m15.2 m
Post Panamax5,101-10,0001,200 kaki160.7 kaki49.9 kaki
336 m49 m15.2 m
Panamax3,001-5,100965 kaki106 kaki39.5 kaki
294.13 m32.31 m
12.04 m
Feedermax2,001-3,000
Feeder1,001-2,000
Feeder KecilSehingga 1,000